Terrasstak Canopia By Palram Feria 4 x 14,56Antracit
97 999 kr
Vald variant
Färg:
Antracit

Feria 4 x 14,56
Antracit
97 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Canopia by PalramBeskrivning
Terrasstak Feria 4 x 14,56 m, Palram - Canopia
Egenskaper
| Varumärke | Canopia by Palram |
| Art.Nr. | 540-210 |
| Färg | Antracit |
| Material | polycarbonat, aluminium & stål |
| Typ | Terasstak |
| Diameter | 380 cm |
| Höjd | 260 cm |
| Bredd | 1456 cm |
| EAN-nr | 7290108136159 |




