Pergola Baltic Garden SUNSET 3x4 m, grå
6 109 kr

SUNSET 3x4 m, grå
6 109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En pergola som kan justeras för att stänga eller öppna taket. Tillverkat av aluminiumprofiler, tillåter luftcirkulation och blockerar direkt solljus.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
En pergola som kan justeras för att stänga eller öppna taket. Tillverkat av aluminiumprofiler, tillåter luftcirkulation och blockerar direkt solljus.
SUNSET pergola 3x4 m, grå
En pergola är i grunden ett fristående tak, som historiskt byggdes av sten, tegel och trä, men den moderna pergolan bygger på aluminiumprofiler. Med en pergola kan du välja att stänga taket helt eller lämna det öppet för att släppa in mer sol och luft under konstruktionen. En pergola är inte utformad för att stänga ute solen helt, utan för att blockera direkt solljus samtidigt som luften kan cirkulera fritt.
Specifikationer
- Material: alu/polyester
- Färg: grå
- Färg metall: grå
- Vikt (kg): 30
- Höjd (cm): 222
- Bredd (cm): 385
- Djup (cm): 285
- Kräver montering: Ja
En pergola är i grunden ett fristående tak, som historiskt byggdes av sten, tegel och trä, men den moderna pergolan bygger på aluminiumprofiler. Med en pergola kan du välja att stänga taket helt eller lämna det öppet för att släppa in mer sol och luft under konstruktionen. En pergola är inte utformad för att stänga ute solen helt, utan för att blockera direkt solljus samtidigt som luften kan cirkulera fritt.
Specifikationer
- Material: alu/polyester
- Färg: grå
- Färg metall: grå
- Vikt (kg): 30
- Höjd (cm): 222
- Bredd (cm): 385
- Djup (cm): 285
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 92023 |
| Serie | Sunset |
| Färg | Grå |
| Material | alu/polyester |
| Typ | Pergola |
| Montering | Ja |
| Djup | 285 cm |
| Höjd | 222 cm |
| Bredd | 385 cm |

