Plasttak HallePlattan TransparentVariant: Halleplattan Transparent, Längd: 3500 mm
Lägsta totalpris 3 384:-
846 kr/stVald variant
Längd:
3500 mm

Plattan Transparent
Variant: Halleplattan Transparent, Längd: 3500 mm
4 st / 3 384 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Korrugerade plasttak – Styckebeställningar.
Beställ plasttak -lösa skivor. Halleplattan
Glasfiberarmerad takplast.
Beställ plasttak -lösa skivor. Halleplattan
Glasfiberarmerad takplast.
Varumärke
HalleBeskrivning
Korrugerade plasttak – Styckebeställningar.
Beställ plasttak -lösa skivor. Halleplattan
Glasfiberarmerad takplast.
Beställ plasttak -lösa skivor. Halleplattan
Glasfiberarmerad takplast.
Finns i kulörerna opal och TransparentPolar – Gåbar
Glasfiberarmerad takplast – gåbar skiva.
Finns i kulörerna opal och transparent.
Polykarbonatplast. Finns i 3 kulörer, opal, rökfärgad och glasklar.
Tillbehör
- Träskruv
- Tätband
- Vattenavrinning/ avvattningssats
Glasfiberarmerad takplast – gåbar skiva.
Finns i kulörerna opal och transparent.
Polykarbonatplast. Finns i 3 kulörer, opal, rökfärgad och glasklar.
Tillbehör
- Träskruv
- Tätband
- Vattenavrinning/ avvattningssats
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Halle |
| Art.Nr. | KGK350 |
| Längd | 3500 mm |
| Bredd | 1140 mm |
| Tjocklek | 1 mm |
| Serie | Plasttak Korrugerade |
| Färg | Transparent |
| Material | Plast |
| Ljustransmission | 85 % |
| Typ | Plasttak |
| Modell | Korrugerad plast |


