Plexiglasskivor gop Akryl Plana Plaster 3x300x300 mm
219 kr
209 krSänkt pris!

Akryl Plana Plaster 3x300x300 mm
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Transparenta Plexiglasskivor av akryl Plana Plaster 3x300x300 mm. Skivorna är glasklara, genomskinliga och har ytglans. Hög motståndskraft mot sol, väder och vind. Idealiskt att använda som material till inredning, möbler, avskärmningar utomhus, väderskydd eller som slagtåligare alternativ till ömtåligt glas.
Varumärke
gopBeskrivning
Transparenta Plexiglasskivor av akryl Plana Plaster 3x300x300 mm. Skivorna är glasklara, genomskinliga och har ytglans. Hög motståndskraft mot sol, väder och vind. Idealiskt att använda som material till inredning, möbler, avskärmningar utomhus, väderskydd eller som slagtåligare alternativ till ömtåligt glas.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | AE03000030 |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Färg | Transparent |
| Material | Akryl |
| Höjd | 3 mm |
| EAN-nr | 7392814100117 |
