Trapetstak Plastmo JärboPro Klar 0,8 mmBxLxT: 1040x6000x0,8 mm
8 070 kr/stLägsta totalpris 8 580:-
2 145 kr/stSpara 73 %Kampanj
Vald variant
Längd:
6000 mm

JärboPro Klar 0,8 mm
BxLxT: 1040x6000x0,8 mm
4 st / 8 580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Specialtransport
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trapetstak JärboPro från Plastmo är av enastående kvalitet med exceptionellt hög slagstyrka och perfekt för dig som inte ställer några krav på isolering. JärboPro är försedd med extra UV-skydd vilket ger extra lång livslängd samt att mer än 99,9% UVA och UVB filtreras bort.
Varumärke
PlastmoBeskrivning
Trapetstak JärboPro från Plastmo är av enastående kvalitet med exceptionellt hög slagstyrka och perfekt för dig som inte ställer några krav på isolering. JärboPro är försedd med extra UV-skydd vilket ger extra lång livslängd samt att mer än 99,9% UVA och UVB filtreras bort.
Plastmo erbjuder 15 års reklamationsrätt på JärboPro.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Plastmo |
| Art.Nr. | 3088600 |
| Längd | 6000 mm |
| Bredd | 1040 mm |
| Tjocklek | 0,8 mm |
| Serie | JärboPro |
| Färg | Klar |
| Material | Polykarbonat |
| Ljustransmission | 90 % |
| Tålighet | -50 °C till 100 °C |
| Produkttyp | Styckvis |
| Modell | Korrugerad plast |
| EAN-nr | 7290103120078 |
