Altantak Skarvkit gop Grå 400x45x80 mm
2 149 kr
1 129 krSpara 47 %Kampanj

Grå 400x45x80 mm
1 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med Altantak Skarvkit Grå 400x45x80 mm från gop kan du enkelt ändra bredden på altantaken gop Feria och gop Olympia.
Varumärke
gopBeskrivning
Med Altantak Skarvkit Grå 400x45x80 mm från gop kan du enkelt ändra bredden på altantaken gop Feria och gop Olympia.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XT00523001 |
| Längd | 400 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Mörkgrå |
| Material | Stål/Plastlist |
| Vikt | 3,1 kg |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 5 kg/m² |
| EAN-nr | 7392814011260 |
