Elkamin Napoleon Allure
Rek. pris 8 990 kr
8 980 kr
4 939 krSpara 45 %Kampanj

Allure
4 939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upptäck den perfekta kombinationen av stil och bekvämlighet med eleganta Allure elbrasa från Napoleon! Enkel att montera och installera – välj mellan att montera den smidigt utanpå väggen eller skapa en lyxig inbyggd känsla. Ge ditt hem en varm och inbjudande atmosfär med bara ett knapptryck!
Varumärke
NapoleonBeskrivning
Upptäck den perfekta kombinationen av stil och bekvämlighet med eleganta Allure elbrasa från Napoleon! Enkel att montera och installera – välj mellan att montera den smidigt utanpå väggen eller skapa en lyxig inbyggd känsla. Ge ditt hem en varm och inbjudande atmosfär med bara ett knapptryck!
Produktspecifikation
- Vikt: 23 kg
- Höjd: 55 cm
- Djup: 12,7 cm
- Värmefläkt i två steg
Svart fjärrkontroll ingår.
- Vikt: 23 kg
- Höjd: 55 cm
- Djup: 12,7 cm
- Värmefläkt i två steg
Svart fjärrkontroll ingår.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Napoleon |
| Art.Nr. | NEFL50FH-EUNA |
| Färg | Svart |
| Modell | Napoleon Allure |
| Typ | Elbrasa |
| Djup | 12,7 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Effekt | 2 kW |
| Vikt | 23 kg |
| Bredd | 127 cm |
| EAN-nr | 629169064496 |


