Bränsletank Wallas 10l
Nyhet
749 kr

10l
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
WallasBeskrivning
10 l bränsletank till Wallas.
Egenskaper
| Varumärke | Wallas |
| Art.Nr. | 545417 |
| Färg | Vit |
| Djup | 38 cm |
| Höjd | 19,5 cm |
| Produkttyp | Bränsletank |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 21 cm |
| Kapacitet | 10 L |
| EAN-nr | 7028640020281 |

