Bränsletank Wallas 130l
Nyhet
4 590 kr

130l
4 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna robusta bränsletank är framtagen för dig som använder din Wallas-värmare regelbundet och vill ha en pålitlig bränsleförsörjning under längre perioder. Med sin generösa kapacitet och hållbara konstruktion säkerställer den stabil drift och minskar behovet av påfyllning.
Varumärke
WallasBeskrivning
Denna robusta bränsletank är framtagen för dig som använder din Wallas-värmare regelbundet och vill ha en pålitlig bränsleförsörjning under längre perioder. Med sin generösa kapacitet och hållbara konstruktion säkerställer den stabil drift och minskar behovet av påfyllning.
Denna robusta bränsletank är framtagen för dig som använder din Wallas-värmare regelbundet och vill ha en pålitlig bränsleförsörjning under längre perioder. Med sin generösa kapacitet och hållbara konstruktion säkerställer den stabil drift och minskar behovet av påfyllning.
Egenskaper
| Varumärke | Wallas |
| Art.Nr. | 501210 |
| Färg | Vit |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Produkttyp | Bränsletank |
| Vikt | 11 kg |
| Bredd | 80 cm |
| Kapacitet | 130 L |
| EAN-nr | 7340068917692 |
