Förlängningsslang Wallas 2 m
Rek. pris 328 kr
295 kr

2 m
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
WallasBeskrivning
Förlängningsslang 2 m från Wallas är en förlängningsslang för bränsle till din Wallas-kamin.
Egenskaper
| Varumärke | Wallas |
| Art.Nr. | 545066 |
| Bredd | 2000 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Färg | Vit |
| Montering | Ja |
| Djup | 10 mm |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Vikt | 0,2 kg |
| EAN-nr | 7340068917630 |

