Sockel Wallas för Bränsletank 30 Liter
3 490 kr

för Bränsletank 30 Liter
3 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sockel för Bränsletank 30 Liter från Wallas är en sockel som används tillsammans med en bränsletank på 30 liter när tanken ska placeras direkt under kaminen. Denna sockel har en lucka i fronten vilket underlättar påfyllning av bränsle.
Varumärke
WallasBeskrivning
Sockel för Bränsletank 30 Liter från Wallas är en sockel som används tillsammans med en bränsletank på 30 liter när tanken ska placeras direkt under kaminen. Denna sockel har en lucka i fronten vilket underlättar påfyllning av bränsle.
Övrigt
- Mått: 40 x 55 x 34 cm
- Vikt: 11 kg
- Mått: 40 x 55 x 34 cm
- Vikt: 11 kg
Egenskaper
| Varumärke | Wallas |
| Art.Nr. | 545021 |
| Bredd | 340 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Färg | Svart |
| Montering | Ja |
| Typ | Sockel |
| Djup | 550 mm |
| Vikt | 7 kg |
| EAN-nr | 7340068917685 |
