Vedställ Ainola Kaari
599 kr

Kaari
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vedställ Kaari från Ainola. Det snygga, böjda trästället är ett dekorativt sätt att hålla veden framme nära den öppna spisen. Kan även användas som tidningsställ.
Varumärke
AinolaBeskrivning
Vedställ Kaari från Ainola. Det snygga, böjda trästället är ett dekorativt sätt att hålla veden framme nära den öppna spisen. Kan även användas som tidningsställ.
Specifikationer
- Material: Pulverlackerad metall
- Mått (HxLxB): 18,5 x 40 x 33 cm
- Vikt: cirka 1,7 kg
- Material: Pulverlackerad metall
- Mått (HxLxB): 18,5 x 40 x 33 cm
- Vikt: cirka 1,7 kg
Egenskaper
| Varumärke | Ainola |
| Art.Nr. | 102740744 |
| Driftkälla | Handkraft |
| Produkttyp | Vedställ |
| Användningsområde | DIY |
| Bredd | 340 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 102740744 |
| Längd | 160 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 6438014315027 |
