Elelement Dimplex Alta Wifi 400 mmBredd: 625 mm, 750 W
Rek. pris 5 311 kr
2 349 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
625 mm

Alta Wifi 400 mm
Bredd: 625 mm, 750 W
2 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Element Alta Wifi 400 mm från Dimplex är en praktisk elradiator med wifi-styrning. Det har snygg slät front med värmeutsläpp i toppen. Med hjälp av den användarvänliga appen Capa eller genom röststyrning med Google Home, kan du enkelt ställa in veckoprogram och även ändra dem tillfälligt vid behov. Kommunikationen sker via krypterad länk. Olika zoner i hemmet kan programeras med olika tider/temperaturer. Denna element-lösning passar lika bra i hemmet, som i stugan.
Varumärke
DimplexBeskrivning
Element Alta Wifi 400 mm från Dimplex är en praktisk elradiator med wifi-styrning. Det har snygg slät front med värmeutsläpp i toppen. Med hjälp av den användarvänliga appen Capa eller genom röststyrning med Google Home, kan du enkelt ställa in veckoprogram och även ändra dem tillfälligt vid behov. Kommunikationen sker via krypterad länk. Olika zoner i hemmet kan programeras med olika tider/temperaturer. Denna element-lösning passar lika bra i hemmet, som i stugan.
Dokument
Recensioner
Stefan CVerifierad köpare
för 2 år sedanBra app-styrning och funktion.
Marie LVerifierad köpare
för 5 år sedanLitet smidigt, lätt sätta upp. Smälter fint in på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Dimplex |
| Art.Nr. | 8544362 |
| Bredd | 625 mm |
| Utförande | Ej Vätskefyllt |
| Höjd | 400 mm |
| Effekt | 750 W |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Ja |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Färg | Vit |
| Radiatorkroppar | Enkel |
| IP-Klassning | IP24 |
| Serie | Alta |
| Montering | Väggmontering |
| Anslutning | El |
| Funktion | Google kompatibel |
| Material | Pulverlackat stål |
| Placering Reglage | Höger |
| Vikt | 5 kg |
| Djup | 90 mm |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 7030690105702 |

