Oljefyllt Elelement Gnosjö Klimatprodukter 1480700 W, 900x600 mm
1 718 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
900 mm
Höjd:
600 mm

1480
700 W, 900x600 mm
1 718 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Oljefyllt Element 1480 från Gnosjö Klimatprodukter är tillverkat av stål och har en elektronisk termostat, konvektor, nattsänkningsfunktion, "Open Window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta vita, oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med stickpropp, väggfästen och golvfästen.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Oljefyllt Element 1480 från Gnosjö Klimatprodukter är tillverkat av stål och har en elektronisk termostat, konvektor, nattsänkningsfunktion, "Open Window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta vita, oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med stickpropp, väggfästen och golvfästen.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Art.Nr. | 1481.100 |
| Bredd | 900 mm |
| Utförande | Oljefyllt |
| Höjd | 600 mm |
| Effekt | 700 W |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Ja |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Färg | Vit |
| Radiatorkroppar | 1 |
| IP-Klassning | IP21 |
| Serie | 1480 |
| Vikt | 15 kg |
| Anslutning | El |
| Konvektionsplåt | 1 |
| Placering Reglage | Höger |
| Djup | 75 mm |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7317121481100 |

