Oljefyllt Elelement Gnosjö Klimatprodukter Basic med Bimetallstermostat
fr.1 039 kr
Se priset!
Välj variant

Basic med Bimetallstermostat
1 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Oljefyllt Element Basic från Gnosjö Klimatprodukter är tillverkat av stål och har en bimetalltermostat. Detta vita, oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med stickpropp och tillhörande golvfästen.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Oljefyllt Element Basic från Gnosjö Klimatprodukter är tillverkat av stål och har en bimetalltermostat. Detta vita, oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med stickpropp och tillhörande golvfästen.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Art.Nr. | 1317.000G |
| Bredd | 800, 900 mm |
| Utförande | Oljefyllt |
| Höjd | 300, 650 mm |
| Effekt | 400, 800 W |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Ja |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Färg | Vit |
| Radiatorkroppar | 1 |
| IP-Klassning | IP21 |
| Serie | Basic |
| Anslutning | El |
| Placering Reglage | Höger |
| Djup | 75 mm |
| WiFi | Nej |
| Vikt | 7, 12 kg |

