Värmekabel DEVI DEVIaqua™ 9TLängd: 10 m, Effekt: 90 W
2 229 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
10 m
TermostatTermostat DEVI -10-+50 C
1 510 kr
DEVIaqua™ 9T
Längd: 10 m, Effekt: 90 W
2 229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

DEVIaqua™ 9T (DTIV-9) värmekabel för frostskydd av rör, invändig förläggning komplett med monterad tätning.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIaqua™ 9T (DTIV-9) värmekabel för frostskydd av rör, invändig förläggning komplett med monterad tätning.
Kabeln är miljöanpassad och monteras invändigt i rör eller slang. Effekten 9 W/m klarar av att frostskydda rör max 40 mm med 40 mm isolering ner till -35 °C. Komplett med tätning passande 1" och 3/4" T-rör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8977110 |
| Effekt | 90 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 7 mm |
| Längd | 10 m |
| Effekt/prestanda | 90 W |
| Typ | Värmekabel |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466017463 |
