Värmekabel DEVI DEVIflex 30TLängd: 90 m, Effekt: 2800 W
1 923 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
90 m

DEVIflex 30T
Längd: 90 m, Effekt: 2800 W
1 923 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

DEVIflex™ 30T värmekabel för betonghärdning på byggarbetsplatser. Värmekabeln fästes på betongplattans armeringsnät och tas i drift då påskyndning av härdningen önskas, när härdningen är klar klipps kallkabeln av intill betongytan.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIflex™ 30T värmekabel för betonghärdning på byggarbetsplatser. Värmekabeln fästes på betongplattans armeringsnät och tas i drift då påskyndning av härdningen önskas, när härdningen är klar klipps kallkabeln av intill betongytan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8973001 |
| Effekt | 2800 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 6,9 mm |
| Längd | 90 m |
| Effekt/prestanda | 2800 W |
| Typ | Värmekabel |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466224083 |
