Värmekabel DEVI DEVIflex 6TLängd: 40 m, Effekt: 250 W
2 138 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
40 m

DEVIflex 6T
Längd: 40 m, Effekt: 250 W
2 138 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

DEVIflex 6T värmekabel, förläggning i värmeplatta DEVIcell™ under trä, parkett eller laminatgolv och även i golvbruk där endast komfortvärme önskas.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIflex 6T värmekabel, förläggning i värmeplatta DEVIcell™ under trä, parkett eller laminatgolv och även i golvbruk där endast komfortvärme önskas.
Miljöanpassad och metermärkt värmekabel. Kabeln läggs i plattans spårade mönster och täcks med aluminiumtejp. Kabeln är även lämplig för komfortvärme i golvkonstruktioner. Temperaturen skall begränsas enligt golvtillverkarens rekommendationer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8970601 |
| Effekt | 250 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 6,9 mm |
| Längd | 40 m |
| Effekt/prestanda | 250 W |
| Typ | Värmekabel |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466223376 |
