Värmekabelmatta DEVI DEVImat™ Free 150TLängd: 7 m, Effekt: 525 W
2 645 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
7 m

DEVImat™ Free 150T
Längd: 7 m, Effekt: 525 W
2 645 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

DEVImat™ Free 150T (DTIF) självhäftande värmekabelmatta för förläggning i golvbruk på underlag av betong, till exempel klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVImat™ Free 150T (DTIF) självhäftande värmekabelmatta för förläggning i golvbruk på underlag av betong, till exempel klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering.
Miljöanpassad, bygghöjd 3 mm. DEVImat™ Free 150 (DTIF) är endast godkänd för förläggning på underlag av betong. Mattan rullas ut på primat underlag och spacklas sedan enligt bruktillverkarens anvisningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8978075 |
| Bredd | 500 mm |
| Effekt | 525 W |
| Area | 3,5 m2 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 3 mm |
| Effekt/prestanda | 525 kW |
| Area | 3,5 m² |
| Längd | 7 m |
| Typ | Värmekabelmatta |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466203415 |
