Fläns Malmbergs för 30-50 L
520 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Fläns för 30-50 L från Malmbergs är en fläns för varmvattenberedare 30-50 liter från Hajdu.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | MZF30/50 |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Färg | Blå |
| Typ | Fläns |
| Vikt | 1,25 kg |
| EAN-nr | 7392529057737 |

