Insektsnät Fresh Ventilationsgaller Till Ytterväggsgaller 105x105 mm
Lägsta totalpris 159:-
53 kr/stSe priset!

Ventilationsgaller Till Ytterväggsgaller 105x105 mm
3 st / 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Insektsnät Fresh till Ytterväggsgaller. Produktens mått är 105x105 mm men passar till utvändigt galler med mått 150x150 mm och panelgaller. Fri area: 61,7 cm2.
Varumärke
FreshBeskrivning
Insektsnät Fresh till Ytterväggsgaller. Produktens mått är 105x105 mm men passar till utvändigt galler med mått 150x150 mm och panelgaller. Fri area: 61,7 cm2.
Detta praktiska insektsnät från Fresh är en utmärkt lösning för att hålla insekter borta från dina ventilationsrör. Dess unika design gör det till en effektiv barriär mot alla typer av småkryp, samtidigt som det tillåter fritt luftflöde. Tillverkat av robust plast, är detta nät både hållbart och lätt att rengöra. Dessutom är det enkelt att installera på både innervägg och yttervägg, vilket gör det till ett idealiskt tillägg till alla hem. Skydda ditt hem från oönskade insekter med detta tillförlitliga insektsnät.
Fördelar: Insektsnät Fresh Ventilationsgaller Till Ytterväggsgaller 105x105 mm
- Skyddar mot insekter
- Lätt att installera
- Hållbart plastmaterial
Fördelar: Insektsnät Fresh Ventilationsgaller Till Ytterväggsgaller 105x105 mm
- Skyddar mot insekter
- Lätt att installera
- Hållbart plastmaterial
Recensioner
Robert LVerifierad köpare
för 2 år sedanBra pris snabb leverans
+ Billiga
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 422473 |
| Bredd | 105 mm |
| Typ | Ventilationsgaller |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 664004 |
| Djup | 2 mm |
| Höjd | 105 mm |
| EAN-nr | 7318116640045 |
