Batterikit Makita 18V 4 st
8 799 kr
8 192 krSänkt pris!Spara 607 kr

18V 4 st
8 192 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Makita 197158-5 är ett laddpaket från Makita innehållande 4st 18V 5,0Ah Li-ion batterier med indikator, laddaren DC18RD och väskan MAKPAC 3.
Varumärke
MakitaBeskrivning
Makita 197158-5 är ett laddpaket från Makita innehållande 4st 18V 5,0Ah Li-ion batterier med indikator, laddaren DC18RD och väskan MAKPAC 3.
Innehåller
- 1 styck Makita DC18RD 14,4-18V batteriladdare
- 4 stycken Makita BL1850B 18V 5,0Ah litiumjonbatterier med indikator
- 1 styck Makita 821551-8 MAKPAC 3
Teknisk Data
- Energikapacitet: 9 Wh
- Genomsnittlig laddningstid: 45 min
- Mått (LxBxH): 395 x 295 x 215 mm
- Spänning LTX: Ja
- 1 styck Makita DC18RD 14,4-18V batteriladdare
- 4 stycken Makita BL1850B 18V 5,0Ah litiumjonbatterier med indikator
- 1 styck Makita 821551-8 MAKPAC 3
Teknisk Data
- Energikapacitet: 9 Wh
- Genomsnittlig laddningstid: 45 min
- Mått (LxBxH): 395 x 295 x 215 mm
- Spänning LTX: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | 4000029493 |
| Typ | Batteri & Laddare |
| Driftkälla | Batteri |
| Spänning | 18 V |
| Längd | 395 mm |
| Bredd | 395 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Batterikapacitet | 5,0 Ah |
| Tillverkarens Art.Nr. | 197626-8 |
| EAN-nr | 0088381463164 |
