Batterikit Makita LXT 2xBL1850B + DC18RD 18V 2x5Ah
4 669 kr
Se priset!

LXT 2xBL1850B + DC18RD 18V 2x5Ah
4 669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MakitaBeskrivning
Snabbladdare med 2 portar, 2 st 5,0 Ah batterier samt MAKPAC.
Teknisk data
- Energikapacitet: 90 Wh
- Genomsnittlig laddningstid: 45 min
- Spänning LTX: Ja
- Energikapacitet: 90 Wh
- Genomsnittlig laddningstid: 45 min
- Spänning LTX: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | 4000000094 |
| Typ | Batteri & Laddare |
| Spänning | 18 V |
| Längd | 395 mm |
| Bredd | 295 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Batterikapacitet | 5,0 Ah |
| Användningsområde | PRO |
| Utgående | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 197629-2 |
| Batteriserie | LXT |
| EAN-nr | 0088381463195 |

