Kapsågsunderrede Einhell MSS 1608
Nyhet
978 kr
Se priset!

MSS 1608
978 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kapsågsunderredet MSS 1608 från Einhell är ett stabilt och smidigt kapsågstillbehör för exakt och bekväm användning. Den stabila och högkvalitativa konstruktionen av underredet ger stabilitet. Kapsågsunderredet kan fällas ihop för att spara plats och tar därmed upp mindre plats. För större arbetsstycken är de utdragbara stöden för arbetsstycken ställbara i höjdled och extra praktiska. Rullar på båda sidor är skonsamt för arbetsstyckena.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Kapsågsunderredet MSS 1608 från Einhell är ett stabilt och smidigt kapsågstillbehör för exakt och bekväm användning. Den stabila och högkvalitativa konstruktionen av underredet ger stabilitet. Kapsågsunderredet kan fällas ihop för att spara plats och tar därmed upp mindre plats. För större arbetsstycken är de utdragbara stöden för arbetsstycken ställbara i höjdled och extra praktiska. Rullar på båda sidor är skonsamt för arbetsstyckena.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4310614 |
| Typ | Tillbehör stationär såg |
| Längd | 1630 mm |
| Bredd | 575 mm |
| Höjd | 910 mm |
| Vikt | 9,5 kg |
| Användningsområde | DIY |
| EAN-nr | 4006825660050 |

