Spårfräs Einhell TH-MA 1300
Rek. pris 1 499 kr
1 275 kr
Se priset!

TH-MA 1300
1 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spårfräs Einhell TH-MA 1300
TH-MA 1300 Spårfräs
Övrigt:
Varvtal 9000 min-1
Slipskivans diameter 125 mm
Håldiameter 22,2 mm
Spårdjup: 8-30 mm
Spårbredd: 8-26 mm
spårfräs th-ma 1300
TH-MA 1300 Spårfräs
Övrigt:
Varvtal 9000 min-1
Slipskivans diameter 125 mm
Håldiameter 22,2 mm
Spårdjup: 8-30 mm
Spårbredd: 8-26 mm
spårfräs th-ma 1300
Varumärke
EinhellBeskrivning
Spårfräs Einhell TH-MA 1300
TH-MA 1300 Spårfräs
Övrigt:
Varvtal 9000 min-1
Slipskivans diameter 125 mm
Håldiameter 22,2 mm
Spårdjup: 8-30 mm
Spårbredd: 8-26 mm
spårfräs th-ma 1300
TH-MA 1300 Spårfräs
Övrigt:
Varvtal 9000 min-1
Slipskivans diameter 125 mm
Håldiameter 22,2 mm
Spårdjup: 8-30 mm
Spårbredd: 8-26 mm
spårfräs th-ma 1300
Övrigt:
- Varvtal 9000 min-1
- Slipskivans diameter 125 mm
- Håldiameter 22,2 mm
- Varvtal 9000 min-1
- Slipskivans diameter 125 mm
- Håldiameter 22,2 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4350730 |
| Produkttyp | Spårfräs |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 1320 W |
| Användningsområde | DIY |
| Spårdjup | 8-30 mm |
| Spårbredd | 8-26 mm |
| EAN-nr | 4006825593044 |





