Multiverktyg Stanley Fatmax FME650K
1 547 kr
Se priset!

FME650K
1 547 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Multiverktyg från Stanley Fatmax som är optimal för slipning och kapning med sin starka motor på 300 W.
Varumärke
Stanley FatmaxBeskrivning
Multiverktyg från Stanley Fatmax som är optimal för slipning och kapning med sin starka motor på 300 W.
Teknisk Data
- Obelastad hastighet: 10000-22000 varv/min
- Ineffekt: 300 W
Information
- 300 W stark motor för optimal slipning och kapning av en mängd olika material
- Variabel hastighet för maximal prestanda i en mängd olika material
- Verktygsfritt bladbyte
- Gummiklätt handtag för bästa komfort
- Passar för kap- och slipningsarbeten
- Levereras med olika tillbehör för slip- och kaparbeten
- Obelastad hastighet: 10000-22000 varv/min
- Ineffekt: 300 W
Information
- 300 W stark motor för optimal slipning och kapning av en mängd olika material
- Variabel hastighet för maximal prestanda i en mängd olika material
- Verktygsfritt bladbyte
- Gummiklätt handtag för bästa komfort
- Passar för kap- och slipningsarbeten
- Levereras med olika tillbehör för slip- och kaparbeten
Egenskaper
| Varumärke | Stanley Fatmax |
| Art.Nr. | FME650K-QS |
| Produkttyp | Multiverktyg |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Längd | 282 mm |
| Effekt/prestanda | 300 W |
| Höjd | 101 mm |
| Vikt | 3,342 kg |
| Användningsområde | PRO |
| Kabellängd | 4 m |
| Djup | 63,15 mm |
| EAN-nr | 5035048446225 |



