Betongblandare Stanley Fatmax FME190
1 866 kr
Se priset!

FME190
1 866 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Betongblandare från Stanley Fatmax som har en kraftfull 1600 W motor som klarar att blanda kraftiga material.
Varumärke
Stanley FatmaxBeskrivning
Betongblandare från Stanley Fatmax som har en kraftfull 1600 W motor som klarar att blanda kraftiga material.
Teknisk Data
- Obelastad hastighet: 180-460/300-750 varv/min
- Max vridmoment: 80 Nm
- Ineffekt: 1600 W
- Kabellängd: 4 m
Information
- 2 växlar för att klara de flesta arbetsuppgifterna
- Variabel hastighet för kontrollerad start och optimal blandning
- 4 m sladd ger mer rörlighet
- Två positioners handtag med gummigrepp för bästa kontroll och komfort
- Obelastad hastighet: 180-460/300-750 varv/min
- Max vridmoment: 80 Nm
- Ineffekt: 1600 W
- Kabellängd: 4 m
Information
- 2 växlar för att klara de flesta arbetsuppgifterna
- Variabel hastighet för kontrollerad start och optimal blandning
- 4 m sladd ger mer rörlighet
- Två positioners handtag med gummigrepp för bästa kontroll och komfort
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Stanley Fatmax |
| Art.Nr. | FME190-QS |
| Produkttyp | Betongblandare |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 1600 W |
| Vikt | 6,334 kg |
| Användningsområde | PRO |
| Kabellängd | 4 m |
| EAN-nr | 5035048616574 |


