Bilningshammare Makita HK1820
5 599 kr
5 369 krSänkt pris!

HK1820
5 369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

SDS-PLUS bilningshammare med en ineffekt på 550 W. Mejseln kan ställas in i 12 positioner och bilningshammaren har en variabel hastighetskontroll samt vibrationsdämpande handtag för bekvämare arbete.
Varumärke
MakitaBeskrivning
SDS-PLUS bilningshammare med en ineffekt på 550 W. Mejseln kan ställas in i 12 positioner och bilningshammaren har en variabel hastighetskontroll samt vibrationsdämpande handtag för bekvämare arbete.
Teknisk Data
Slagkraft: 3,1 J
Kontinuerlig ineffekt: 550 W
Vibrationsnivå bilning: 18,0 m/sec²
Vibrationstolerans bilning: 1,5 m/sec²
Slagtal: 0-3200 slag/min
Information
- Anpassad för SDS-PLUS bits
- Anslutningssladd 5 m
- Vikt utan sladd: 3,3 kg
-Vibrationsdämpande handtag
OBS! Levereras utan mejslar
Slagkraft: 3,1 J
Kontinuerlig ineffekt: 550 W
Vibrationsnivå bilning: 18,0 m/sec²
Vibrationstolerans bilning: 1,5 m/sec²
Slagtal: 0-3200 slag/min
Information
- Anpassad för SDS-PLUS bits
- Anslutningssladd 5 m
- Vikt utan sladd: 3,3 kg
-Vibrationsdämpande handtag
OBS! Levereras utan mejslar
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | 4000029148 |
| Produkttyp | Bilningshammare |
| Driftkälla | El |
| Längd | 351 mm |
| Effekt/prestanda | 550 W |
| Bredd | 102 mm |
| Höjd | 203 mm |
| Användningsområde | PRO |
| Tillverkarens Art.Nr. | HK1820 |
| Slagkraft | 3,1 J |
| Effekt/prestanda | 550 kW |
| Bullernivå | 3 |
| Ljudnivå | 94 |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 77 |
| EAN-nr | 0088381088619 |

