Förlängare Makita 191E24-8
2 469 kr
1 111 krSpara 55 %Kampanj

191E24-8
1 111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MakitaBeskrivning
Förlängningdelen förlänger arbetsdimensionen med en meter.
Passar modell DUX60
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | 4000068894 |
| Produkttyp | Förlängningsdel |
| Längd | 1157 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 1,3 kg |
| Användningsområde | PRO |
| Tillverkarens Art.Nr. | 191E24-8 |
| EAN-nr | 0088381558570 |

