Luftpump Makita CXT MP100DZ utan Batteri
1 243 kr
1 186 krSänkt pris!
BatteripackBatterikit Makita CXT 2xBL1021B + DC10SB 12V 2x2Ah
2 033 krLaddareBatteriladdare Makita CXT DC10SB 12V
902 krBatteriBatteri Makita CXT BL1041B 12V 4Ah
923 kr
CXT MP100DZ utan Batteri
1 186 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Praktisk pump för till exempel bollar, däck mm. Pumpen slutar automatiskt pumpa när det förvalda trycket nås. Utrustad med LED-belysning för att underlätta arbete i svagt ljus. Levereras med flera ventiler för fyllning av olika typer av produkter.
Varumärke
MakitaBeskrivning
Praktisk pump för till exempel bollar, däck mm. Pumpen slutar automatiskt pumpa när det förvalda trycket nås. Utrustad med LED-belysning för att underlätta arbete i svagt ljus. Levereras med flera ventiler för fyllning av olika typer av produkter.
Teknisk Information
- Spänning CXT
- Batterityp: Li-ion
- Skyddssystem för batteri
- Maximalt flöde 10 liter/min
- Max tryck 8,3 bar
- Vibrationstolerans: 1,5 m/sec²
- Slanglängd 0,65 m
- Vikt med standardbatteri 1,2 - 1,3 kg
- Mått (LxBxH) 235x 74 x 173 mm
OBS! Batteri och laddare ingår ej. Passar med 12 V batteri från Makita.
- Spänning CXT
- Batterityp: Li-ion
- Skyddssystem för batteri
- Maximalt flöde 10 liter/min
- Max tryck 8,3 bar
- Vibrationstolerans: 1,5 m/sec²
- Slanglängd 0,65 m
- Vikt med standardbatteri 1,2 - 1,3 kg
- Mått (LxBxH) 235x 74 x 173 mm
OBS! Batteri och laddare ingår ej. Passar med 12 V batteri från Makita.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | 4000036668 |
| Produkttyp | Övriga verktygstillbehör |
| Driftkälla | Batteri |
| Spänning | 12 V |
| Längd | 235 mm |
| Version | Utan batteri och laddare |
| Bredd | 74 mm |
| Höjd | 173 mm |
| Användningsområde | PRO |
| Tillverkarens Art.Nr. | MP100DZ |
| Batteriserie | CXT |
| Vibrationsvärde | 3,8 |
| Max Tryck | 8,3 bar |
| Bullernivå | 3 |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 72 |
| EAN-nr | 0088381871747 |




