Svets JASIC pro MIG 200 MMA - lift TIG synergic
19 663 kr

pro MIG 200 MMA - lift TIG synergic
19 663 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

JASIC MIG 200 CS Synergi är utrustad med kraftfulla IGBT-komponenter, flera processfunktioner för förbättrad effektivitet och underhåll samt avancerad synergistyrning. Denna flexibla och kompakta svetsinverter har utmärkta svetsegenskaper och konsekvent pålitlig prestanda för både MIG/MAG och MMA processer och digital display. 35% intermittens vid 200A. Dimension trådrulle ø 200 mm. Levereras komplett med MIG-svetspistol & återledarkabel. Det finns också möjlighet att lägga till en svetsvagn. Maskinen omfattas också av JASIC:s fantastiska 5 års garanti.
Varumärke
JASICBeskrivning
JASIC MIG 200 CS Synergi är utrustad med kraftfulla IGBT-komponenter, flera processfunktioner för förbättrad effektivitet och underhåll samt avancerad synergistyrning. Denna flexibla och kompakta svetsinverter har utmärkta svetsegenskaper och konsekvent pålitlig prestanda för både MIG/MAG och MMA processer och digital display. 35% intermittens vid 200A. Dimension trådrulle ø 200 mm. Levereras komplett med MIG-svetspistol & återledarkabel. Det finns också möjlighet att lägga till en svetsvagn. Maskinen omfattas också av JASIC:s fantastiska 5 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | JASIC |
| Art.Nr. | JM-200CS |
| Produkttyp | MIG |
| Spänning | 230 V |
| Längd | 485 mm |
| Bredd | 185 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Säkring | 21 A |
| Ström | 10-200 A |
| Skyddsklass | IP21S/F |
| EAN-nr | 5051388275400 |


