Tapetborttagare Black & Decker
717 kr
Se priset!

Tapetborttagare Black & Decker
717 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapetborttagare 2300 W, 4 liters kapacitet, slanglängd 3,65 m, sladd 3 meter. Tar bort alla typer av tapeter, vinyl, delbara, målade och vävda.
Varumärke
Black+DeckerBeskrivning
Tapetborttagare 2300 W, 4 liters kapacitet, slanglängd 3,65 m, sladd 3 meter. Tar bort alla typer av tapeter, vinyl, delbara, målade och vävda.
Produktegenskaper:
-Praktisk vattennivåmätare
-Smidig hållare för slang och ångplatta
-Säkerhetsventil skyddar mot överhettning
-Automatisk avstängning vid torrkokning
-Enkelt att fylla på vatten, direkt från kranen
-Stor ångplatta
-Praktisk vattennivåmätare
-Smidig hållare för slang och ångplatta
-Säkerhetsventil skyddar mot överhettning
-Automatisk avstängning vid torrkokning
-Enkelt att fylla på vatten, direkt från kranen
-Stor ångplatta
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Black+Decker |
| Art.Nr. | KX3300-QS |
| Produkttyp | Tapetborttagare |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 2400 W |
| Användningsområde | DIY |
| Kabellängd | 3 m |
| EAN-nr | 5011402171712 |
