Tilthylsadapter Makita Impact Premier E-03436 50 mm
139 kr
92 krSpara 34 %Kampanj

Impact Premier E-03436 50 mm
92 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MakitaBeskrivning
Lutande hylsadapter med 1/2" SQ-huvud.
Tekniska data
- Totallängd: 50 mm
- Bitsfäste: 1/4"
- Totallängd: 50 mm
- Bitsfäste: 1/4"
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | 4000085417 |
| Produkttyp | Tilthylsadapter |
| Längd | 145 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Användningsområde | PRO |
| Tillverkarens Art.Nr. | E-03436 |
| EAN-nr | 0088381570091 |



