Sticksåg Einhell TC-JS 18 Li-Solo
Rek. pris 799 kr
545 kr
Se priset!
LaddareLaddare Einhell Twincharger 3A
512 krBatterikitBatterikit Einhell 18V 2,5Ah
381 kr
TC-JS 18 Li-Solo
545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sticksåg från Varumärket Einhell. En del av Power X-Change-familjen. Smidig användning och precis sågning. Valfri pendelfunktion för snabb sågning. Universalbladinfästning utan verktyg. Med dammblåsfunktion för optimal synlighet. Integrerat glidelement i plast för känsliga arbetsstycken. Levererar utan batteri och laddare (säljs separat).
Varumärke
EinhellBeskrivning
Sticksåg från Varumärket Einhell. En del av Power X-Change-familjen. Smidig användning och precis sågning. Valfri pendelfunktion för snabb sågning. Universalbladinfästning utan verktyg. Med dammblåsfunktion för optimal synlighet. Integrerat glidelement i plast för känsliga arbetsstycken. Levererar utan batteri och laddare (säljs separat).
Egenskaper
- Antal slag: 2 700 v/min
- Slaghöjd: 20 mm
- Kapdjup i trä: 70 mm
- Kapdjup i plast: 10 mm
- Kapdjup i stål: 8 mm
- Max. geringssågningar: 45 °
- Verktygslöst sågbladsbyte: ja
- Antal slag: 2 700 v/min
- Slaghöjd: 20 mm
- Kapdjup i trä: 70 mm
- Kapdjup i plast: 10 mm
- Kapdjup i stål: 8 mm
- Max. geringssågningar: 45 °
- Verktygslöst sågbladsbyte: ja
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4321209 |
| Produkttyp | Sticksåg |
| Driftkälla | Batteri |
| Spänning | 18 V |
| Längd | 240 mm |
| Version | Utan batteri och laddare |
| Bredd | 90 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Vikt | 1,62 kg |
| Sågkapacitet djup | 70 mm |
| Slaglängd | 20 mm |
| Användningsområde | DIY |
| EAN-nr | 4006825640052 |







