Tigersåg Bosch Power Tools AdvancedRecip 18v Solo
1 769 kr

AdvancedRecip 18v Solo
1 769 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-07
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Såga genom svåra material i farten för att få jobbet gjort snabbt med AdvancedRecip 18. Dess välbalanserade design och låga vibration gör sågningen smidig. Fullför sågningar med imponerande hastighet för att effektivt klara av de olika arbetsmomenten i ett projekt.
Varumärke
Bosch Power ToolsBeskrivning
Såga genom svåra material i farten för att få jobbet gjort snabbt med AdvancedRecip 18. Dess välbalanserade design och låga vibration gör sågningen smidig. Fullför sågningar med imponerande hastighet för att effektivt klara av de olika arbetsmomenten i ett projekt.
AdvancedRecip 18 är rätt val för snabba och råa sågningar med enkel hantering och minimal vibration. Dess industriella design har en ergonomisk form för smidig kontroll. Extra balans tack vare inbyggda motvikter ger imponerade kontroll. Denna tigersåg är konstruerad för sågning i trä, inklusive ved, stål och andra metaller, plast, spånskivor, gummi och gipsskivor. SDS-systemet tillåter effektiva, enkla byten av sågblad och en bekväm laddningsindikator visar när batteriet börjar bli tomt.
Recensioner
HansVerifierad köpare
för 4 år sedanSåg en var batteridriven och bra
+ Batteridriven
Egenskaper
| Varumärke | Bosch Power Tools |
| Art.Nr. | 816155 |
| Produkttyp | Tigersåg |
| Driftkälla | Batteri |
| Spänning | 18 V |
| Längd | 438 mm |
| Version | Utan batteri och laddare |
| Bredd | 197 mm |
| Höjd | 102 mm |
| Vikt | 2,5 kg |
| Sågkapacitet djup | 100 mm |
| Användningsområde | DIY |
| Batteriserie | Power For All Alliance |
| Tillverkarens Art.Nr. | 06033B2402 |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| EAN-nr | 4059952570143 |
