Bit-sats Einhell till Gipsskruvdragare 3 delar
Nyhet
129 kr
125 krSänkt pris!

till Gipsskruvdragare 3 delar
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Original Einhell bit-sats med 3 delar för innerväggar är ett passande tillbehör eller reservdel till gipsskruvdragare med magnetisk bit-hållare (6,35 mm/¼"). Bitsen kan användas med varje Einhell gipsskruvdragare och passande magasintillsats. De är tillverkade av rostfritt stål och har en längd på 165 mm. Bit-setet lämpar sig optimalt för konstruktion inomhus, särskilt vid skruvning av material som gips, trä eller metallelement. 3 likadana bits levereras i ett set.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Original Einhell bit-sats med 3 delar för innerväggar är ett passande tillbehör eller reservdel till gipsskruvdragare med magnetisk bit-hållare (6,35 mm/¼"). Bitsen kan användas med varje Einhell gipsskruvdragare och passande magasintillsats. De är tillverkade av rostfritt stål och har en längd på 165 mm. Bit-setet lämpar sig optimalt för konstruktion inomhus, särskilt vid skruvning av material som gips, trä eller metallelement. 3 likadana bits levereras i ett set.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4259956 |
| Typ | Tillbehör gipsskruvdragare |
| Längd | 164 mm |
| Bredd | 7 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Vikt | 0,08 kg |
| Användningsområde | DIY |
| EAN-nr | 4006825679649 |
