Kedjeslipmaskin HECHT Klingdiameter 100 mm
1 099 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HECHTBeskrivning
Slipmaskin för slipning av motorsågskedjor och andra kedjor.
Slipmaskinen tilllåter dig att ställa in vinkel, djup och slipstopp. Detta säkerställer att alla tänder slipas likadant.
Ett sliphjul ingår.
Specifkationer
- Drivmedel: Elektrisk motor
- Motor: Elektrisk 230 V / 50 Hz
- Effekt: 250 W
- RPM: 7500
- Sliphjulsdiameter: 100 mm
- Garanti: 2 år
Ett sliphjul ingår.
Specifkationer
- Drivmedel: Elektrisk motor
- Motor: Elektrisk 230 V / 50 Hz
- Effekt: 250 W
- RPM: 7500
- Sliphjulsdiameter: 100 mm
- Garanti: 2 år
Egenskaper
| Varumärke | HECHT |
| Art.Nr. | HF40267 |
| Produkttyp | Kedjeslipmaskin |
| Driftkälla | El |
| Effekt/prestanda | 250 W |
| Spänning | 230 V |
| Motor | Elektrisk 230 V / 50 Hz |
| EAN-nr | 8595614902151 |

