Slipmus Black+Decker 120W inkl. tillbehör KA2500K-QS
Rek. pris 749 kr
647 kr
Se priset!

120W inkl. tillbehör KA2500K-QS
647 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kompakt design med gummiklädda greppområden ger optimal kontroll. Dammbehållare med mikrofiltrering för optimal dammuppsamling. Slipnät, som sätts på snabbt och enkelt, ger upp till fyra gånger längre livslängd på slippappret. Detaljslipplattan är utformad för att enklare komma åt vid slipning av detaljer. Dammtät strömbrytare för säker drift.
Varumärke
Black+DeckerBeskrivning
Kompakt design med gummiklädda greppområden ger optimal kontroll. Dammbehållare med mikrofiltrering för optimal dammuppsamling. Slipnät, som sätts på snabbt och enkelt, ger upp till fyra gånger längre livslängd på slippappret. Detaljslipplattan är utformad för att enklare komma åt vid slipning av detaljer. Dammtät strömbrytare för säker drift.
Tillbehör
- Fingersliptillbehör- 3 x slipnät (180gr, 120gr, 80gr)- 2 x detalj/fingerslipnät
Specifikationer
- Effekt 120 W
- Spänning 230 V
- Obelastad hastighet 14,000 varv/min
- Kretsyta 2.0 mm
- Excentrisk rörelse 1.0 mm
- Dammutsug Mikrofiltrering
- Pappersstorlek 110 mm/cm²
- Basplattans form Droppformad
- Sliprörelse Cirkulär
- Sladdlängd 2 m
- Mjukt handtag Ja
- Förvaringsväska
- Ljudeffekt 84 dB(A)
- Fingersliptillbehör- 3 x slipnät (180gr, 120gr, 80gr)- 2 x detalj/fingerslipnät
Specifikationer
- Effekt 120 W
- Spänning 230 V
- Obelastad hastighet 14,000 varv/min
- Kretsyta 2.0 mm
- Excentrisk rörelse 1.0 mm
- Dammutsug Mikrofiltrering
- Pappersstorlek 110 mm/cm²
- Basplattans form Droppformad
- Sliprörelse Cirkulär
- Sladdlängd 2 m
- Mjukt handtag Ja
- Förvaringsväska
- Ljudeffekt 84 dB(A)
Egenskaper
| Varumärke | Black+Decker |
| Art.Nr. | KA2500K-QS |
| Typ | Hörnslip |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 120 W |
| Användningsområde | DIY |
| Slipyta | 110 mm |
| EAN-nr | 5035048466018 |
