Häftklamrar Einhell till Spikpistol 19mm
Nyhet
210 kr
Se priset!

till Spikpistol 19mm
210 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Original Einhell 19 mm häftklamrar är passande tillbehör eller reservdelar för Einhell-häftpistoler. De kan användas särskilt ihop med Einhell sladdlös spikpistol/häftpistol TE-CN 18 Li-Solo och Einhell tryckluftsdriven häftpistol TC-PN 50. Häftklamrarna är 19 mm höga och 5,7 mm breda. De kan användas för att klä möbler, fixera trälister eller bara för att häfta ihop pappersstaplar. Användningsmöjligheterna känner inga gränser. 3 000 levereras i ett paket.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Original Einhell 19 mm häftklamrar är passande tillbehör eller reservdelar för Einhell-häftpistoler. De kan användas särskilt ihop med Einhell sladdlös spikpistol/häftpistol TE-CN 18 Li-Solo och Einhell tryckluftsdriven häftpistol TC-PN 50. Häftklamrarna är 19 mm höga och 5,7 mm breda. De kan användas för att klä möbler, fixera trälister eller bara för att häfta ihop pappersstaplar. Användningsmöjligheterna känner inga gränser. 3 000 levereras i ett paket.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4137875 |
| Typ | Tillbehör spikpistol |
| Längd | 124 mm |
| Bredd | 95 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt | 0,96 kg |
| Användningsområde | DIY |
| EAN-nr | 4006825658385 |
