Sticksåg Makita LXT DJV181Z 18V Med Batteri & Laddare
5 599 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MakitaBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | 4000116117 |
| Produkttyp | Sticksåg |
| Driftkälla | Batteri |
| Spänning | 18 V |
| Längd | 298 mm |
| Version | Med batteri och laddare |
| Bredd | 77 mm |
| Höjd | 189 mm |
| Vikt | 2,5 kg |
| Sågkapacitet djup | 26 mm |
| Slaglängd | 26 mm |
| Batterikapacitet | 3 Ah |
| Användningsområde | DIY |
| Färg | Blå |
| Hålkapacitet | 135 mm |
| Bioklipp | Nej |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 78 dBa |
| Vibrationsvärde | 6,5 m/s2 |
| Uppsamlare | Nej |


