Tigersåg Stanley Fatmax FME360
1 018 kr
Se priset!

FME360
1 018 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Stanley FatmaxBeskrivning
Tigersåg från Stanley Fatmax med optimal och effektiv kapning med slaglängd på 28 mm.
Teknisk Data
- Ineffekt 900 W
- Slaglängd 28 mm
Information
- Verktygslöst bladbyte möjliggör en snabb och enklare drift
- Bekväma snitt i en valbar vinkel tack vare ställbart huvud
- Gummihandtag ger högre komfort och minskar tröttheten för användaren
- Ineffekt 900 W
- Slaglängd 28 mm
Information
- Verktygslöst bladbyte möjliggör en snabb och enklare drift
- Bekväma snitt i en valbar vinkel tack vare ställbart huvud
- Gummihandtag ger högre komfort och minskar tröttheten för användaren
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Stanley Fatmax |
| Art.Nr. | FME360-QS |
| Produkttyp | Tigersåg |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Längd | 520 mm |
| Effekt/prestanda | 900 W |
| Höjd | 155 mm |
| Vikt | 3,958 kg |
| Användningsområde | PRO |
| Kabellängd | 3 m |
| Djup | 80 mm |
| EAN-nr | 5035048657560 |


