Drilling Machine Euroboor 40S
27 375 kr

40S
27 375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Euroboor RAIL.40S borrmaskin är speciellt konstruerad för borrning i räls. Borrmaskin med elektrisk skena och flera olika adaptrar garanterar att du alltid kan välja rätt skena för ditt borrjobb. Denna maskin är lämplig för borrning av hål upp till 36 mm (1 7/16 ″). Vår bärbara RAIL.40S-järnvägsborrmaskin har en kraftfull 1150 W (10,5 A) högeffektiv motor, med mindre värmeproduktion och därmed en längre livslängd.
Varumärke
EuroboorBeskrivning
Euroboor RAIL.40S borrmaskin är speciellt konstruerad för borrning i räls. Borrmaskin med elektrisk skena och flera olika adaptrar garanterar att du alltid kan välja rätt skena för ditt borrjobb. Denna maskin är lämplig för borrning av hål upp till 36 mm (1 7/16 ″). Vår bärbara RAIL.40S-järnvägsborrmaskin har en kraftfull 1150 W (10,5 A) högeffektiv motor, med mindre värmeproduktion och därmed en längre livslängd.
Egenskaper
| Varumärke | Euroboor |
| Art.Nr. | RAIL.40S |
| Typ | Magnetborrmaskin |
| Spänning | 240 V |
| Längd | 230 mm |
| Effekt | 1200 W |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 610 mm |
| Slaglängd | 155 mm |
| Fäste | Weldon 19,05 mm |
| EAN-nr | 8719956047602 |

