Lamellrulle Bosch Power Tools 60 mm K120
219 kr

60 mm K120
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bosch 60 mm lamellrulle med diagonalt inskurna lameller som gör att rundningar vid välvda arbetsstycken med oregelbundenheter kan slipas ned utan problem. För slipning av stora ytor samt för alla typer av materialnedtagning.
Varumärke
Bosch Power ToolsBeskrivning
Bosch 60 mm lamellrulle med diagonalt inskurna lameller som gör att rundningar vid välvda arbetsstycken med oregelbundenheter kan slipas ned utan problem. För slipning av stora ytor samt för alla typer av materialnedtagning.
Information
- Hög materialnedtagning
- Kornstorlek: 120
- Hög materialnedtagning
- Kornstorlek: 120
Egenskaper
| Varumärke | Bosch Power Tools |
| Art.Nr. | 1600A0014W |
| Produkttyp | Lamellrulle |
| Bredd | 60 mm |
| Användningsområde | DIY |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1600A0014W |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| EAN-nr | 3165140730068 |
