Magnetborrmaskin Euroboor ECO.40S
11 238 kr

ECO.40S
11 238 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Marknades lättaste magnetborrmaskin för kärnborr upp till 40 mm. Klarar borr med skärdjup 110 mm. Enväxlad oljesmord växellåda.
Varumärke
EuroboorBeskrivning
Marknades lättaste magnetborrmaskin för kärnborr upp till 40 mm. Klarar borr med skärdjup 110 mm. Enväxlad oljesmord växellåda.
Egenskaper
| Varumärke | Euroboor |
| Art.Nr. | ECO.40S |
| Typ | Magnetborrmaskin |
| Spänning | 240 V |
| Längd | 264 mm |
| Effekt | 1150 W |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 440 mm |
| Slaglängd | 145 mm |
| Fäste | Weldon 19,05 mm |
| Dragkraft | 1500 kgf |
| EAN-nr | 8719497118458 |


