Sågklinga CMT Orange Tools fintandad NE Neg Alu/Plast210x1,8x30 mm
1 258 kr
Vald variant
Håldiameter:
30 mm
Utförande:
210x1,8x30 mm

fintandad NE Neg Alu/Plast
210x1,8x30 mm
1 258 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Extra fintandade sågblad för förkortning. XTreme line. Användning: För högkvalitativ förkortning. Maskiner: Bordssågar och formatsågar. Bärbara sågar. Material: Aluminium, mässing, koppar, plast och kompositmaterial, melamin och laminatskivor.
Varumärke
CMT Orange ToolsBeskrivning
Extra fintandade sågblad för förkortning. XTreme line. Användning: För högkvalitativ förkortning. Maskiner: Bordssågar och formatsågar. Bärbara sågar. Material: Aluminium, mässing, koppar, plast och kompositmaterial, melamin och laminatskivor.
Egenskaper
| Varumärke | CMT Orange Tools |
| Art.Nr. | 276.210.64M |
| Produkttyp | Sågklinga |
| Håldiameter | 30 mm |
| Utförande | 210x1,8x30 mm |
| Modell | Antal tänder: 64 st |
| Tjocklek | 1,8 mm |
| Diameter | 210 mm |
| EAN-nr | 8019296069518 |
