Sågklinga CMT Orange Tools UW350x3,5x30 mm
1 330 kr
Se priset!
Vald variant
Håldiameter:
30 mm
Utförande:
350x3,5x30 mm
Modell:
Antal tänder: 54 st

UW
350x3,5x30 mm
1 330 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Universella sågblad. Industriell linje. Användning: Till klyvning och förkortning av högsta kvalitet. Maskiner: Bordssågar, specialsågar och portabla sågar. Material: Mjukt och hårt trä. Träbaserade plattor. Utmärkt: Tvärskärning trä och plywood.
Varumärke
CMT Orange ToolsBeskrivning
Universella sågblad. Industriell linje. Användning: Till klyvning och förkortning av högsta kvalitet. Maskiner: Bordssågar, specialsågar och portabla sågar. Material: Mjukt och hårt trä. Träbaserade plattor. Utmärkt: Tvärskärning trä och plywood.
Egenskaper
| Varumärke | CMT Orange Tools |
| Art.Nr. | 285.054.14M |
| Typ | Sågklinga |
| Håldiameter | 30 mm |
| Utförande | 350x3,5x30 mm |
| Modell | Antal tänder: 54 st |
| Diameter | 350 mm |
| Tjocklek | 3,5 mm |
| EAN-nr | 8019296007770 |
