Dyckertpistol Makita LXT DFN350Z Med Batteri & Laddare
6 099 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MakitaBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | 4000116115 |
| Produkttyp | Dyckertpistol |
| Driftkälla | Batteri |
| Spänning | 18 V |
| Längd | 257 mm |
| Version | Med batteri och laddare |
| Bredd | 79 mm |
| Höjd | 228 mm |
| Vikt | 2,1 kg |
| Batterikapacitet | 3 Ah |
| Användningsområde | DIY |
| Färg | Blå |
| Bioklipp | Nej |
| Spårvidd | 18 mm |
| Uppsamlare | Nej |


