TX-insexhylssats 15 delar med 1/2 tum fyrkantsfäste Teng Tools TTTXH15
1 141 kr
Se priset!

TTTXH15
1 141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Insexhylssats från Teng Tools bestående av 15 st 100 mm långa hylsbits, 9 st för invändiga TX-spår samt 6 st för invändiga sexkanthål, samtliga med 1/2″ fyrkantsfäste. Mattförkromade.
Levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Insexhylssats från Teng Tools bestående av 15 st 100 mm långa hylsbits, 9 st för invändiga TX-spår samt 6 st för invändiga sexkanthål, samtliga med 1/2″ fyrkantsfäste. Mattförkromade.
Levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Innehåller
- Hylsor för TX-spår, TX20, TX25, TX27, TX30, TX40, TX45, TX50, TX55, TX60
- Hylsornas storlek, 5, 6, 7, 8, 10, 12 mm
- Hylsor för TX-spår, TX20, TX25, TX27, TX30, TX40, TX45, TX50, TX55, TX60
- Hylsornas storlek, 5, 6, 7, 8, 10, 12 mm
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 118890102 |
| Längd | 265 mm |
| Vikt | 1,4 kg |
| Produkttyp | Bitssats |
| Tillverkarens Art.Nr. | TTTXH15-P |
| Bredd | 142 mm |
| Bredd | 142 cm |
| Antal Delar | 15 |
| Höjd | 50 mm |
| EAN-nr | 5020385030916 |
