Avdragarsats 2 delar Teng Tools TT804
2 150 kr

TT804
2 150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avdragarsats från Teng Tools bestående av en trearmad kombinationsavdragare med ett extra ok för omställning till tvåarmad dragning. Med vändbara armar för in- eller utvändigt grepp. Tillverkad av kromvanadinstål.
Levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Lådan passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Lådan passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Avdragarsats från Teng Tools bestående av en trearmad kombinationsavdragare med ett extra ok för omställning till tvåarmad dragning. Med vändbara armar för in- eller utvändigt grepp. Tillverkad av kromvanadinstål.
Levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Lådan passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Lådan passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 03980109 |
| Längd | 265 mm |
| Vikt | 1,2 kg |
| Bredd | 142 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Typ | Avdragarsats |
| Tillverkarens Art.Nr. | TT804 |
| Antal Delar | 2 |
| EAN-nr | 5020385080263 |
