Hylssats 17 delar med 1/2 fyrkantsfäste Teng Tools TT1217-6
1 312 kr
Se priset!

TT1217-6
1 312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hylssats från Teng Tools innehållande 17 st tolv- eller sexkantshylsor.
Satsen levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Lådorna passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Satsen levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Lådorna passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Hylssats från Teng Tools innehållande 17 st tolv- eller sexkantshylsor.
Satsen levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Lådorna passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Satsen levereras i inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Lådorna passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Innehåller
Hylsornas storlek (sexkant) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm
Hylsornas storlek (sexkant) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 03570256 |
| Längd | 265 mm |
| Vikt | 1,65 kg |
| Produkttyp | Hylssats |
| Tillverkarens Art.Nr. | TT1217-6 |
| Bredd | 142 mm |
| Bredd | 142 cm |
| Antal Delar | 17 |
| Höjd | 50 mm |
| EAN-nr | 5020385010420 |
